MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zabieg wykonywany jest metodą, numer 1 na świecie – Long Time Liner oraz metodą EVOLUTION.

Dzięki tym metodom pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i nie alergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam 3-5 lat. Z upływem lat dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika, średnio 20% rocznie. Przy bardzo słabo wysyconych makijażach barwnik będzie szybciej niewidoczny, co należy uwzględniać przy wyborze kolorysty.

PEDICURE

Wykorzystywane są w rozpoznawaniu alergii kontaktowej na metale (np. składniki biżuterii), substancje będące składnikami kremów, maści, farb do włosów, kosmetyków, leków stosowanych miejscowo i wielu innych.

Wykonuje się je na plecach. Przez 48 godzin płatki bibuły nasączone alergenem pozostają na skórze. Płatki z alergenami zdejmuje się po 48 godzinach. Odczytu wyników testów dokonuje się po 48 i 72 godzinach od ich założenia.

  • Pedicure podstawowy (klasyczny): obejmuje zmycie lakieru, oczyszczenie paznokcia, skrócenie i opiłowanie płytki, a także usunięcie zrogowaciałego naskórka na piętach. Zabieg zakańczany jest pomalowaniem paznokci.
  • Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnujący, podczas którego nie używamy narzędzi i akcesoriów metalowych.
  • Pedicure leczniczy: zabieg rozszerzony o usunięcie modzeli, nagniotków, brodawek za pomocą ciekłego azotu oraz wrastających paznokci (zakładanie klamer), leczenie grzybicy (w swojej ofercie posiadamy usługę badania mykologicznego stwierdzającego lub wykluczającego grzybicę stóp i paznokci).
  • Pedicure SPA

MANICURE BIOLOGICZNY

Manicure biologiczny to pielęgnacja dłoni i paznokci bez użycia metalowych narzędzi i ciążek, z polerowaniem i zastosowaniem odżywek i balsamów uwzględniających potrzeby dłoni. Efektem są delikatne, odżywione dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowany prowadzi do wolniejszego odrastania skórek.

Czas zabiegu od 30- 40 minut.

MANICURE BIOLOGICZNY

Przy manicure tradycyjnym skórki usuwamy przy pomocy ciążek i wykonujemy peeling reszta zabiegu wygląda jak w manicure biologicznym.

Czas zabiegu 30-40 minut

MASAŻ KLASYCZNY

Można scharakteryzować jako metodę leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega ona na mechanicznym drażnieniu tkanek. Masaż wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm.Składa się on z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom.

Coraz częściej wzbogaca się masaż klasyczny o elementy masażu segmentarnego, masażu tkanki łącznej i okostnej, terapii manualnej, akupresury czy gimnastyki leczniczej, w celu dostosowania działań masażysty do potrzeb pacjenta.

Dzieli się na masaż ogólny (całego ciała) i częściowy (poszczególnych części ciała).

MASAŻ AJURWEDYJSKI

„Ajurweda” (ayurveda) znaczy „wiedza o życiu”, bądź „sztuka życia”. Jest holistycznym systemem medycyny wywodzącym się ze starożytnych Indii. Podczas masażu następuje przywrócenie harmonii i równowagi: umysłu, serca i ducha. Masaże ajurwedyjskie wykonuje się na bazie ciepłych olejów ziołowych, indywidualnie dobranych do typu osoby, w zależności od żywiołu jaki reprezentuje (Vata, Pitta, Kapha).

MASAŻ KAMIENIAMI

Wykorzystuje zdolności przekazywania energii zgromadzonej w podgrzewanych kamieniach bazaltowych, w kluczowych miejscach na ciele (czakrach) oraz miejscach przepływu energii (meridianach). Oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale i ducha. Siła i natężenie, z jakimi wykonywany jest masaż ciepłymi kamieniami są indywidualnie dobrane do upodobań klienta. Masaż daje poczucie głębokiego relaksu pozwalającego na uwolnienie zgromadzonego stresu.

KAWITACJA

Zabiegi kosmetyczne, takie jak peeling kawitacyjny należą do najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Aparat kosmetyczny do oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego, liftingu i mikromasażu.

Kawitacja to urządzenie ultradźwiękowe przeznaczone do głębokiego oczyszczania skóry, liftingu oraz mikromasażu.

Peeling kawitacyjny

Bardzo popularny zabieg dostępny w większości gabinetów kosmetycznych polegający na bezbolesnym, głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na usuwaniu powierzchniowych warstw naskórka. Może mieć zastosowanie kosmetyczne lub bądź lecznicze.

Zabieg ten ma zastosowanie przy usuwaniu zmarszczek, blizn potrądzikowych, przebarwień, czy samego trądziku. W praktyce klinicznej wykorzystuje się dwa rodzaje mikrodermabrazji: korundową oraz diamentową.

W naszej klinice używamy aparatury Abrosonic, niemieckiej firmy Skin, który wyposażony jest w opatentowany system cyrkulacji powietrza (AR System- Air Rotation System), dzięki któremu kryształy są bardzo dokładnie odsysane z powierzchni skóry nie kalecząc jej. System ten sprawia, że strumień kryształów uderzających w skórę ma średnicę ok. 1 cm (cała szerokość dyszy). Odróżnia to aparaty Skin Jet od wszystkich innych występujących na rynku, które osiągają maksymalnie 4 mm średnicy.