O nas


Dermatologia

Dermatologia i wenerologia dziedzina medycyny, w której specjalizuje się dr Ewa Berlińska zajmuje się różnego rodzaju chorobami skóry, włosów i paznokci, a także udoskonalaniem naszego wyglądu. Umiejętne połączenie zdobytej wiedzy i poczucia estetyki przyciąga rzesze zadowolonych pacjentów.

Pani Doktor Berlińska jako tytan pracy posiada bezkonkurencyjne, wieloletnie doświadczenie w zawodzie poparte solidnym wykształceniem akademickim, licznymi szkoleniami z zakresu medycyny estetycznej, jak również umiejętności interpersonalne.Samodzielnie dobiera współpracowników, zarządza pracą zespołu, a przede wszystkim poświęca się codziennej pracy z pacjentem.

Jej empatyczne, indywidualne podejście do pacjenta owocuje bezgranicznym zaufaniem. Pani doktor poświęca czas na dogłębną analizę każdego przypadku, toteż każdy zabieg poprzedza konsultacją . Następnie ustala plan leczenia i zarazem udoskonalania naszego wyglądu zewnętrznego.

Kierując się hasłem „piękno jest w nas” pani doktor dzięki wprawnej diagnozie ustala szczegółowy plan leczenia i wyłaniania indywidualnego i naturalnego piękna.

Posiadając szeroką gamę zabiegów takich jak toksyna botulinowa, kwas hialuronowy,
pilingi chemiczne, lasery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, cosmelan, nici, zabiegi na ciało itp. dobiera je do potrzeb danego pacjenta. Zabiegi często poprzedza leczenie dermatologiczne, nie jest sztuką bowiem zrobić zabieg. Sztuką jest osiągniecie jak najlepszych efektów terapeutycznych, które zaowocują natychmiast lub w niedalekiej przyszłości.

W celu zapewnienia Państwu bezkonkurencyjnej obsługi, w Skin&Smile Berlińska stworzono kameralne, sterylne wnętrza i przyjazna atmosferę. Ponadto opieką otoczy Państwa wykwalifikowana i doświadczona kadra. W klinice szczególnie ważna jest współpraca całego personelu, a przede wszystkim kosmetyczek/kosmetolożek z lekarzem dermatologiem.

Dzięki temu każdy pacjent może liczyć na wnikliwa analizę swojego przypadku a także na długotrwała opiekę, włącznie z instruktażem na pozabiegową pielęgnację domową. Skin&Smile Berlińska nieustannie śledząc rozwijający się rynek zaopatrzona jest w najnowszy sprzęt i nowinki z zakresu medycyny estetycznej.

Pani doktor Berlińska jako wybitny specjalista wierna jest zasadzie iż najważniejszy jest dobór odpowiednich metod leczenie dla konkretnego pacjenta, bo tylko to pozwala osiągnąć najlepszy efekt w najlepszym czasie.

Doktor Ewie Berlińskiej zależy by pacjent czuł się zdrowy, wyjątkowy i indywidualnie piękny!

StomatologiA

Naszą ofertę kierujemy do pacjentów ceniących sobie jakość usług stomatologicznych na światowym poziomie, szczególną precyzję i estetykę wykonania oraz gwarancję skuteczności proponowanych rozwiązań. Profesjonalną opiekę nad naszymi pacjentami zapewnia pani dr Joanna Berlińska, która specjalizuje się w stomatologii estetycznej, chirurgii i protetyce.

Prawdziwym wyzwaniem dla pani doktor są pacjenci, których oczekiwania nie zostały dotychczas spełnione.Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do dorosłych i dzieci, które czyni każda wizytę przyjemną.

Nasze usługi łączą w sobie to, co najlepsze: polską gościnność, niemiecką jakość, szwajcarską precyzję oraz włoskie wyczucie piękna i estetyki.

Certyfikaty